Dom Środowisk Twórczych w Kielcach zaprasza na zakończenie sezonu koncertowego na scenie letniej w ogrodzie Pałacyku Zielińskiego. W niedzielę 28 września zagra zespół Jamajki.

Wstęp: 40 zł (w dniu koncertu 50 zł).

https://www.palacykzielinskiego.pl/

Jamajki to zespół założony w 2021 roku w Tychach, grający muzykę mocno opierającą się na różnych gatunkach reggae. Przekaz, jaki niosą ich piosenki, jest bardzo pozytywny, choć ze zdrową dawką obaw o ludzi, świat i przyszłość. Stąd głównymi wartościami jakie płyną z tekstów zespołu są miłość i pokój.

Ich twórczość bazuje na kompozycjach frontmana i jednego z dwóch założycieli zespołu – Michała „Majkie'ego” Knieżyka. Drugim z założycieli jest basista Daniel Pejs. Koncerty zespołu to spora dawka energii i pozytywnych wibracji, które na długo pozostają w pamięci, a bardzo często powodują, że po widowisku słuchacz ma ochotę na więcej.

W 2023 roku zdobyli nagrodę specjalną Positive Music Contest na Ostróda Reggae Festival oraz zwyciężyli na Festiwalu Reggae na Piaskach. W 2024 na Kieleckim festiwalu „Scyzoryki” zdobyli I miejsce oraz Nagrodę Publiczności.

Nie ponosimy odpowiedzialności za zmiany w programie ani za opisy sporządzone na podstawie informacji zebranych z ogólnodostępnych źródeł. Zalecamy, aby wszystkie warunki, ceny, program oraz szczegóły dotyczące przebiegu wydarzenia weryfikować bezpośrednio u organizatorów.