Afisz/ Kultura/ Mariusz Kałamaga - Mamo! Papier się kończy!
88
Mariusz Kałamaga - Mamo! Papier się kończy!, plakat wydarzenia
Kultura Stand-up

Mariusz Kałamaga - Mamo! Papier się kończy!

Trasa stand-up po Polsce z biletami na występy w wielu miastach

O wydarzeniu

Mariusz Kałamaga – na co dzień budzi ludzi w RMF FM i tam go tylko słychać. Wieczorami wychodzi ze swojej żeremi i budzi ludzi ze sceny i tam go widać. Bilety na stand-up Mariusza Kałamagi już dostępne!

Mariusz Kałamaga stand-up Mamo! Papier się kończy!

“Mamo! Papier się kończy!” to zestaw spostrzeżeń, przemyśleń, doświadczeń komika, które odpowiada myśli: Czyń BOBRO miej dystans, ssij a będzie Ci ssane. Papier się kończy a wraz z nim pewna era. Nadchodzi sztuczna inteligencja i prawdziwa głupota. bo człowiek, by nie myśleć wymyślił robota. Duża dawka, energii i próba pozytywnego spojrzenia na ten żywot człowieka miejmy nadzieję jeszcze poczciwego.


Terminy i bilety

Wyprzedane
25paź
25 października, 15:30
Nowosolski Dom Kultury · Nowa Sól
27paź
27 października, 19:00
Ostrowskie Centrum Kultury · Ostrów Wielkopolski
Wyprzedane
30paź
30 października, 18:00
Jeleniogórskie Centrum Kultury · Jelenia Góra
Niedostępne
3lis
3 listopada, 19:00
Mareckie Centrum Edukacyjno - Rekreacyjne · Marki
Niedostępne
4lis
4 listopada, 19:00
Dom Kultury "Świt" · Warszawa
Wyprzedane
7lis
7 listopada, 18:00
Goleniowski Dom Kultury · Goleniów
Wyprzedane
8lis
8 listopada, 15:30
Sulęciński Ośrodek Kultury · Sulęcin
Wyprzedane
15lis
15 listopada, 15:30
Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie
Wyprzedane
16lis
16 listopada, 18:00
Kino Radość · Dębica
18lis
18 listopada, 18:00
Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki
19lis
19 listopada, 19:00
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
Wyprzedane
21lis
21 listopada, 18:00
Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych · Łaziska Górne
22lis
22 listopada, 16:00
MGOKSiR w Sokołowie Młp. · Sokołów Małopolski
27lis
27 listopada, 19:00
Kinoteatr Rondo · Chełmno
Niedostępne
29lis
29 listopada, 15:30
Żniński Dom Kultury · Żnin
7gru
7 grudnia, 19:00
Nowa Dekadencja · Szczecin
10gru
10 grudnia, 19:00
Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej · Częstochowa
Wyprzedane
11gru
11 grudnia, 19:00
Miejsko-Gminny Dom Kultury im. Franciszka Kotuli · Głogów Małopolski
12gru
12 grudnia, 18:00
Miejski Dom Kultury w Myszkowie
Wyprzedane
14gru
14 grudnia, 19:00
Centrum Kultury i Sportu w Miechowie
Ładowanie terminów…

Terminy w miastach: Warszawa, Kielce, Szczecin, Jelenia Góra, Częstochowa, Dębica, Kraśnik, Ostrów Wielkopolski, Nowa Sól, Marki, Żnin, Sulęcin i 10 innych.

27 października, 19:0027 paź 19:00+21 terminów
106,90 zł
Organizator

Bądź na bieżąco

Otrzymuj powiadomienia o tym, co Cię interesuje.

Mariusz Kałamaga - Mamo! Papier się kończy!
Damy znać, gdy to wydarzenie dostanie nowy termin lub coś się zmieni.
Obserwuj
Mariusz Kałamaga
Nowe wydarzenia z udziałem: Mariusz Kałamaga.
Obserwuj
ESKANDER
Nowe wydarzenia organizatora ESKANDER.
Obserwuj
Stand-up w mieście Ostrów Wielkopolski
Każde nowe wydarzenie: Stand-up w mieście Ostrów Wielkopolski.
Obserwuj

Wydarzenia i bilety w kategorii Stand-up

Piotr Bałtroczyk Stand-up
Stand-up
Piotr Bałtroczyk Stand-up
31 grudnia, 22:00 · Warszawa i 3 inne
Rozdwojenie Jaźni
Stand-up
Rozdwojenie Jaźni
20 października, 19:00 · Augustów
Cezary Sadowski - Las diferencias
Stand-up
Cezary Sadowski - Las diferencias
20 października, 19:00 · Białystok
Grzegorz 3: Powrót
Stand-up
Grzegorz 3: Powrót
21 października, 19:00 · Rzeszów
Program stand-upowy POBITE GARY
Stand-up
Program stand-upowy POBITE GARY
21 października, 19:00 · Białystok
EŁK! Ryszard Mazur w programie "Immortale" | Stand-Up
Stand-up
EŁK! Ryszard Mazur w programie "Immortale" | Stand-Up
21 października, 19:00 · Ełk
Bartosz Gajda - Po lecie
Stand-up
Bartosz Gajda - Po lecie
22 października, 18:00 · Złotów
SUWAŁKI! Ryszard Mazur w programie "Immortale" | Stand-Up
Stand-up
SUWAŁKI! Ryszard Mazur w programie "Immortale" | Stand-Up
22 października, 19:00 · Suwałki
Stand-up PRZEGADAMY | Kamil "Maca" Maceńko | Zamość - Brama Spotkań
Stand-up
Stand-up PRZEGADAMY | Kamil "Maca" Maceńko | Zamość - Brama Spotkań
22 października, 19:00 · Zamość
Lublin / Stand-up / Żołnierze Wykręci 2: Deshalb, Jaskuła, Jerzewicz, Żywot prow. Rosa
Stand-up
Lublin / Stand-up / Żołnierze Wykręci 2: Deshalb, Jaskuła, Jerzewicz, Żywot prow. Rosa
22 października, 19:00 · Lublin
Katarzyna Pakosińska - Standup muzyczny "3 dekady śmiechu" w Komornikach
Stand-up
Katarzyna Pakosińska - Standup muzyczny "3 dekady śmiechu" w Komornikach
23 października, 19:00 · Komorniki
Cezary Sadowski stand up - "Za dużo na głowie"
Stand-up
Cezary Sadowski stand up - "Za dużo na głowie"
23 października, 19:00 · Kurzętnik i Pasym
PRZEGADAJMY TO | Kamil "Maca" Maceńko
Stand-up
PRZEGADAJMY TO | Kamil "Maca" Maceńko
23 października, 19:00 · Opole Lubelskie
StandUp - KoEdukacyjny - Jak Rozmawiać z Chłopem!! Jełopem? - TYLKO DLA KOBIET
Stand-up
StandUp - KoEdukacyjny - Jak Rozmawiać z Chłopem!! Jełopem? - TYLKO DLA KOBIET
14 listopada, 19:30 · Warszawa i 5 innych
Aleksandra Radomska ''Bo co się może wydarzyć?" | Nowy program stand-up
Stand-up
Aleksandra Radomska ''Bo co się może wydarzyć?" | Nowy program stand-up
26 października, 19:00 · Elbląg
Premiera Nowego Programu: ŻYCIE JEST NOBELON
Stand-up
Premiera Nowego Programu: ŻYCIE JEST NOBELON
27 października, 19:00 · Biała Podlaska i Łuków
Stand-up / Lublin / Bartosz Zalewski - "Myślę więc pierdzę"
Stand-up
Stand-up / Lublin / Bartosz Zalewski - "Myślę więc pierdzę"
27 października, 19:00 · Lublin
Stand-up Krosno | Michał Pałubski w programie "He He Man"
Stand-up
Stand-up Krosno | Michał Pałubski w programie "He He Man"
28 października, 19:00 · Krosno
Aleksandra Radomska ''Bo co się może wydarzyć" | Nowy program stand-up
Stand-up
Aleksandra Radomska ''Bo co się może wydarzyć" | Nowy program stand-up
28 października, 19:00 · Olsztyn
Natalia Adamowska w programie "DALEKO JESZCZE"
Stand-up
Natalia Adamowska w programie "DALEKO JESZCZE"
29 października, 19:00 · Rzeszów
Stand-up Przemyśl | Michał Pałubski w programie "He He Man"
Stand-up
Stand-up Przemyśl | Michał Pałubski w programie "He He Man"
29 października, 19:00 · Przemyśl
Wieczór Komedii Improwizowanej w Klubie 58 - Wyższy, Grubszy i...Ten Trzeci
Stand-up
Wieczór Komedii Improwizowanej w Klubie 58 - Wyższy, Grubszy i...Ten Trzeci
30 października, 19:00 · Poznań
Tomek Biskup – Stand-up na żywo
Stand-up
Tomek Biskup – Stand-up na żywo
30 października, 19:00 · Kraków
Nie popisuj się!
Stand-up
Nie popisuj się!
3 listopada, 19:00 · Leżajsk
Stand-up Magiczny "To jest ustawione" Wieczór czytania w myślach i sztuki manipulacji
Stand-up
Stand-up Magiczny "To jest ustawione" Wieczór czytania w myślach i sztuki manipulacji
8 listopada, 19:00 · Warszawa
Trzy Dekady Śmiechu - Katarzyna Pakosińska
Stand-up
Trzy Dekady Śmiechu - Katarzyna Pakosińska
11 listopada, 17:00 · Złotów
STAND-UP MARATON 2
Stand-up
STAND-UP MARATON 2
14 listopada, 18:00 · Piaski

Wydarzenia w Warszawa: Bilety na Nadchodzące Imprezy

Warszawa