Afisz/ Muzyka/ Anita Lipnicka | Trasa jubileuszowa: 30 lat "Wszystko się może zdarzyć"
171
Anita Lipnicka | Trasa jubileuszowa: 30 lat "Wszystko się może zdarzyć", plakat wydarzenia
Muzyka Pop - Disco

Anita Lipnicka | Trasa jubileuszowa: 30 lat "Wszystko się może zdarzyć"

Popowa trasa koncertowa z biletami na koncerty w wielu miastach Polski

O wydarzeniu

Zapraszamy na jubileuszową trasę Anity Lipnickiej - bilety już w sprzedaży!

Kiedy Anita Lipnicka opuszczała zespół Varius Manx u szczytu jego popularności, nie mogła przewidzieć, co ją czeka. Ryzykując wszystko, zniknęła ze sceny muzycznej i udała się do Londynu, gdzie rozpoczęła pracę nad swoim pierwszym solowym albumem. Miała wiele do udowodnienia - i sobie, i swoim fanom, którzy z niecierpliwością wyczekiwali tego wydawnictwa.

Po roku wróciła do Polski z płytą „Wszystko się może zdarzyć”, która zdobyła uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności, a także ugruntowała pozycję Anity jako niezależnej artystki. Album uzyskał status potrójnej platyny i doczekał się 5 nominacji do Fryderyka.

W tym roku mija 30 lat od premiery tego wyjątkowego wydawnictwa. Z tej okazji artystka przygotowuje serię jubileuszowych koncertów, które odbędą się w najpiękniejszych salach widowiskowych w kraju.

"Mam nadzieję, że trasa „30 lat Wszystko się może zdarzyć”, w którą wyruszę z zespołem w składzie poszerzonym o sekcję dętą i trio smyczkowe, stanie się okazją do niezwykłej podróży w czasie i wielkim świętem dla tych, którzy wiążą z tymi piosenkami drogie wspomnienia” - deklaruje Anita.

"Wraz z moją ekipą postaramy się z całych sił, aby te koncerty były czymś więcej niż zwyczajnym wydarzeniem muzycznym. Zadbamy także o wyjątkową oprawę wizualną projektu - piękne światła i baśniową scenografię - tak, by wrażenia wzrokowe były dopełnieniem niezwykłych aranżacji, stworzonych specjalnie na tę okoliczność. Zapraszam serdecznie!”

Anita Lipnicka - wokal

Piotr Świętoniowski - instrumenty klawiszowe

Bartek Miarka - gitary

Kamil Pełka - kontrabas

Łukasz Sobolak - perkusja

Katarzyna Sylla - skrzypce

Jan Mleczko - altówka

Zuzanna Stradowska - wiolonczela / harfa

Dominik Gawroński - trąbka

Konrad Gzik - saksofon

Bartosz Pernal - puzon

Mateusz Sołtysik - realizacja dźwięku

Piotr Mrowiec - realizacja światła

Paweł Talaga - scenografia, kostiumy

Terminy i bilety

Zakończone
22paź
22.10.2026, 19:00
22 października, 19:00
Teatr Muzyczny · Łódź
25paź
25 października, 18:00
Dom Muzyki i Tańca · Zabrze
26paź
26 października, 19:00
Cavatina Hall · Bielsko-Biała
27paź
27 października, 19:00
Teatr im. Jana Kochanowskiego · Opole
8lis
8 listopada, 16:00
Teatr im. Juliusza Słowackiego · Kraków
25lis
25 listopada, 19:00
Teatr Muzyczny w Gdyni
26lis
26 listopada, 20:00
Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie
30lis
30 listopada, 19:00
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu
1gru
1 grudnia, 19:00
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
6gru
6 grudnia, 16:30
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie
6gru
6 grudnia, 20:00
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie
7gru
7 grudnia, 19:00
Teatr Muzyczny Capitol · Wrocław
1lut
1 lutego 2027, 19:00
Opera Nova · Bydgoszcz
2lut
2 lutego 2027, 19:00
Sala Koncertowa Opery i Filharmonii Podlaskiej · Białystok

Terminy w miastach: Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok, Bielsko-Biała, Olsztyn, Gdynia, Zabrze, Opole.

Miejsce
Zabrze · de Gaulle'a 17

Bądź na bieżąco

Otrzymuj powiadomienia o tym, co Cię interesuje.

Anita Lipnicka | Trasa jubileuszowa: 30 lat "Wszystko się może zdarzyć"
Damy znać, gdy to wydarzenie dostanie nowy termin lub coś się zmieni.
Obserwuj
Anita Lipnicka
Nowe wydarzenia z udziałem: Anita Lipnicka.
Obserwuj
WIKART MAŁGORZATA WNUK
Nowe wydarzenia organizatora WIKART MAŁGORZATA WNUK.
Obserwuj
Pop - Disco w Zabrzu
Każde nowe wydarzenie: Pop - Disco w Zabrzu.
Obserwuj

Wydarzenia i bilety w kategorii Pop - Disco

Kasia Kowalska - koncert
Pop - Disco
Kasia Kowalska - koncert
29 listopada, 19:30 · Warszawa i 11 innych
Sławek Uniatowski - Love Story
Pop - Disco
Sławek Uniatowski - Love Story
30 października, 19:00 · Sosnowiec i 3 inne
K -POP Universe
Pop - Disco
K -POP Universe
3 listopada, 18:00 · Warszawa i 15 innych
ZALEWSKI solo act
Pop - Disco
ZALEWSKI solo act
14 grudnia, 20:00 · Poznań i 8 innych
Beata Kozidrak “Unplugged” 62. SFP
Pop - Disco
Beata Kozidrak “Unplugged” 62. SFP
30 listopada, 19:00 · Szczecin i Dąbrowa Górnicza
Michał Wiśniewski Akustycznie 2 - koncert
Pop - Disco
Michał Wiśniewski Akustycznie 2 - koncert
8 grudnia, 19:00 · Łódź i 21 innych
Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz
Pop - Disco
Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz
22 listopada, 17:00 · Kraków i 6 innych
Mietek Szcześniak 40 lat na scenie
Pop - Disco
Mietek Szcześniak 40 lat na scenie
27 października, 19:00 · Gorzów Wielkopolski
Goniąc Kormorany - wspomnienia najpiekniejszych lat
Pop - Disco
Goniąc Kormorany - wspomnienia najpiekniejszych lat
27 października, 19:00 · Olsztyn
The Gentlemen Show
Pop - Disco
The Gentlemen Show
14 lutego 2027, 16:00 · Warszawa i 10 innych
Ich Troje
Pop - Disco
Ich Troje
od 5 grudnia · Warszawa i 4 inne
Natalia Kukulska - Czy ona jest taka jak ja? / Trasa jubileuszowa
Pop - Disco
Natalia Kukulska - Czy ona jest taka jak ja? / Trasa jubileuszowa
od 14 grudnia, 20:30 · Warszawa i 5 innych
Igor Herbut: Żeremie Tour 2026
Pop - Disco
Igor Herbut: Żeremie Tour 2026
14 grudnia, 20:00 · Poznań i 4 inne
Anna Wyszkoni - koncert "30 lat"
Pop - Disco
Anna Wyszkoni - koncert "30 lat"
20 kwietnia 2027, 19:00 · Wrocław i 4 inne
Męskie Brzmienia
Pop - Disco
Męskie Brzmienia
20 listopada, 19:00 · Poznań
Ania Dąbrowska „Subtelnie” Trasa Akustyczna
Pop - Disco
Ania Dąbrowska „Subtelnie” Trasa Akustyczna
26 listopada, 19:00 · Kielce i Zabrze
Justyna Steczkowska
Pop - Disco
Justyna Steczkowska
28 listopada, 21:00 · Łódź
Michał Wiśniewski Akustycznie V czyli (nie)Moje Przeboje
Pop - Disco
Michał Wiśniewski Akustycznie V czyli (nie)Moje Przeboje
8 grudnia, 19:00 · Łódź i 3 inne
Maryla Rodowicz
Pop - Disco
Maryla Rodowicz
od 17 grudnia, 19:30 · Warszawa i Gdańsk
Igo na hali
Pop - Disco
Igo na hali
14 stycznia 2027, 20:00 · Warszawa i 3 inne
Urszula - Szafirowa Trasa. 45 Jubileusz Artystyczny
Pop - Disco
Urszula - Szafirowa Trasa. 45 Jubileusz Artystyczny
od 4 marca 2027, 19:30 · Warszawa i 20 innych
Ruel
Pop - Disco
Ruel
od 23 października, 18:00 · Warszawa
Soundedit'26 - Maszynowa,Obywatelka K.L.,Howie B.
Pop - Disco
Soundedit'26 - Maszynowa,Obywatelka K.L.,Howie B.
23 października, 18:00 · Łódź
Matylda/Łukasiewicz – Myszko tour
Pop - Disco
Matylda/Łukasiewicz – Myszko tour
23 października, 19:00 · Kraków
Adam Kalinowski
Pop - Disco
Adam Kalinowski
23 października, 19:00 · Poznań
Zgrane | Bez Cukru - Premierowy Koncert | Release Party
Pop - Disco
Zgrane | Bez Cukru - Premierowy Koncert | Release Party
23 października, 19:00 · Wrocław
FRANK LEEN - zdanie bez kropki - TOUR 2026
Pop - Disco
FRANK LEEN - zdanie bez kropki - TOUR 2026
8 listopada, 19:00 · Warszawa i 3 inne

Wydarzenia w Warszawa: Bilety na Nadchodzące Imprezy

Warszawa